درباره ما

درباره ما

درباره بتن نما

ویدئو از کارخانه

کارخانه تولیدی اصفهان بتن نما با بیش از دو دهه تجربه در صنعت تولید موزاییک و فراورده های بتنی یکی از بزرگترین و مجهزترین تولید کنندگان موزاییک در کشور می باشد که با هدف تولید محصولات متنوع و با کیفیت تاسیس گردیده است.

محصولات بتنی کارخانه اصفهان بتن نما از مواد اصلی شامل سنگدانه های معدنی و مرمریت، سیمان سفید وسیاه تیپ 2 ، ماسه شسته شده(2بارشور)، پودر سنگ ،رنگ های معدنی و افزودنی های بتن توسط دستگاهها و فناوری ویبره و پرس تولید می گردد. خواص فیزیکی آن ، مشابه سنگدانه های معدنی مصرف شده در آنها وقطعات بتنی پر مقاومت می باشد. دستورالعمل نصب از استانداردها و راهکارهای رایج در ایران و جهان و با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه تنظیم گردیده است .

کارخانه بتن نما هم اکنون با پشتوانه بیش از دو دهه تجربه در حال خدمت رسانی به صنعت و آبادانی کشور می باشد و سعی مدیران این مجموعه بر این بوده که با تولید محصولات متنوع و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و نظارت صحیح در طول فرآیند بتوانند محصولی درخور سلیقه و شان ایرانی با توجه به همسویی با بازارهای جهانی و نیاز روز جامعه تولید نماید.

کارخانه تولیدی بتن نما در3خط تولید (پرس خشک ، پرس تر، ویبره ) مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفی واتاق بخارو زیرنظراداره استاندارد ملی ایران (755) می باشد.

معرفی محصولات :
پرس خشک : این کف پوشها با ضخامت 5/5 cm وحداقل مقاومت خمشی 6 مگاپیکسل و نیروی شکست 16000 نیوتن در ابعاد مختلف و رنگ بندی متنوع تولید وعرضه می شود.
«کاربرد این محصول در مناطق صنعتی و پیاده رو ها و مسیرهای ( ترافیکی ) ماشین رو میباشد»

لازم به ذکر است عمل آوری تمامی محصولات تولید شده این کارخانه از اتاق بخار می باشد.

تمامی محصولات این واحد تولیدی مهر استاندارد پشت محصول حک شده است.

تمامی محصولات تولید شده از افزودنی های مخصوص جهت جلوگیری از رشد جلبک و خزه و کلر موجود در آب و هوا را دارا می باشد.

محصولات وت پرس دارای سطح سیقل بدون خلل و فرج می باشد.